Szukaj

Przedszkole

Przedszkole

Mieliśmy jedno główne marzenie: chcieliśmy stworzyć w Warszawie dobre, kameralne przedszkole prywatne, w którym dzieci będą mogły rozwijać się w swoim rytmie i tempie, wspierane przez bogatą paletę jakościowych możliwości oraz narzędzi. 

W Baby Academy Włochy znajdziecie Państwo:

Małe grupy

Kameralne grupy, liczące maksymalnie czternaścioro dzieci. Opiekę nad grupą sprawuje dwoje Nauczycieli.

Zdrowe wyżywienie — własna kuchnia, zero cateringu

Serwujemy dzieciom pełnowartościowe i zbilansowane posiłki. Unikamy cukru, soli oraz żywności przetworzonej.  Do picia podajemy dzieciom wodę.

Zależy nam na kształtowaniu zdrowych nawyków żywieniowych u dzieci. W naszym przedszkolu istnieje możliwość przygotowania posiłków w oparciu o dietę wegetariańską i wegańską.

Zabawy w ogrodzie

Jesteśmy przedszkolem, w którym dzieci spędzają dużo czasu na świeżym powietrzu, niezależnie od pogody. 

Porozumienie bez Przemocy

Na co dzień posługujemy się językiem Porozumienia bez Przemocy, wsłuchujemy się w potrzeby dzieci, współodczuwamy, rozumiemy i akceptujemy wszystkie emocje.

Metoda Immersji językowej

W pracy z dziećmi używamy trzech języków: polskiego, angielskiego i hiszpańskiego. Dzieci od momentu rozpoczęcia edukacji w naszej placówce są „zanurzane” w środowisku anglojęzycznym i hiszpańskojęzycznym. Kontakt z językami obcym sprawia, że przyswajają go w naturalny sposób.

Łagodna adaptacja

Proces adaptacji w naszym przedszkolu przebiega spokojnie i bez presji. Rozumiemy dystans dzieci oraz obawy rodziców. Pozwalamy aby do pewnego etapu Rodzic uczestniczył w przyzwyczajaniu się dziecka do nowego miejsca, otoczenia oraz ludzi wokół. Chcemy aby dziecko poczuło się u nas bezpiecznie.

Zajęcia dodatkowe

W naszym przedszkolu, w warunkach sprzyjających harmonijnemu i wszechstronnemu rozwojowi, wspieramy zainteresowania dzieci.
Dzieci mają możliwość  udziału w zajęciach wymienionych poniżej:

— ceramika;

— balet;

— karate;

— piłka nożna;

— matematyka;

— szachy;

— robotyka;

— akrobatyka