Szukaj

Własna Kuchnia

Własna Kuchnia

Z myślą o najmłodszych

Stworzyliśmy własną kuchnię z myślą o dostarczeniu dzieciom codziennie pełnowartościowego posiłku . Wierzymy, że wartościowe i ekologiczne jedzenie dla dzieci nie musi być nudne i monotonne. Dbamy o dobre nawyki żywieniowe, zdrowie i edukację naszych dzieci od najmłodszych lat.
Nasz jadłospis ułożony jest zgodnie z normami żywienia opracowanymi przez Instytut Żywności i Żywienia oraz wyjątkowymi potrzebami dzieci. Nasze posiłki spełniają również wymogi żywienia zalecane przez Instytut Matki i Dziecka dla dzieci w wieku do 3 lat.

Wychodząc naprzeciw  Państwa oczekiwaniom dostosowujemy posiłki również do potrzeb Dzieci z licznymi reakcjami alergicznymi.

Gotujemy dla dzieci z przekonaniem, że  powinni być tak traktowani, jak dorośli w najlepszych restauracjach. W naszym menu znajdziecie pełnoziarniste kasze w ogromnym wyborze: jęczmień, orkisz, kukurydza, amarantus czy gryka. Z kolei warzywa i owoce wybieramy tylko te sezonowe, co daje nam pewność ich świeżości z lokalnych upraw. Wszystkie nasze posiłki są wykonane w 100% ze świeżych składników, nigdy z zamrożonych bez dodatku soli, cukru lub konserwantów.