Szukaj

Informacje o Baby Academy

Naszą misją jest tworzenie placówek oświatowych spełniających najwyższe standardy w zakresie higieny, bezpieczeństwa, opieki oraz edukacji, a tym samym zapewniających najlepsze warunki do rozwijania osobowości dzieci oraz zaspokajania ich potrzeb.

Marka BABY ACADEMY istnieje na rynku od początku 2013 r. Powstała z myślą o stworzeniu wysokiej jakości placówek edukacyjnych dla świadomych rodziców, od początku zaprojektowanych z myślą o najmłodszych, zarówno w kontekście wystroju pomieszczeń, jak również rodzinnej i ciepłej atmosfery oraz bogatej oferty edukacyjnej.

W chwili obecnej prowadzimy:

  • Przedszkole w Warszawie – Ursus
  • Przedszkole w Warszawie Włochy
  • Przedszkole i żłobek w Grodzisku Mazowieckim

Wszystkie nasze placówki są wpisane do stosownych rejestrów, spełniając tym samym surowe normy określone przepisami prawa w zakresie higieny, bezpieczeństwa przeciwpożarowego oraz kwalifikacji personelu. W każdej placówce zapewniamy ergonomiczne meble, wykładziny, zabawki i pomoce dydaktyczne posiadające stosowne atesty oraz pochodzące od renomowanych producentów.

Naszym największym atutem jest kadra opiekuńczo-dydaktyczna, którą stanowią wykwalifikowane i doświadczone osoby: pedagodzy, psychologowie, opiekunki żłobkowe, charakteryzujące się empatią oraz szczerą serdecznością wobec Dzieci.

W naszych placówkach stawiamy nacisk na indywidualne podejście do Dzieci, współpracę z Rodzicami oraz otwartość na Państwa sugestie. Gwarantujemy Państwu rzetelną informację o przebiegu pobytu Państwa dziecka w naszej placówce, jak również fachową pomoc w przypadku zaobserwowania lub zdiagnozowania u dziecka niepokojących zachowań bądź objawów.

Każdego dnia możecie Państwo śledzić nasze działania na naszym fanpage`u na portalu facebook. W przypadku chęci dokładniejszego zapoznania się z przebiegiem dnia istnieje możliwość obejrzenia materiału video nagranego przez system monitoringu, dostępny w każdej placówce.

Wierzymy, że stworzone przez nas warunki i przytulna, rodzinna atmosfera spełnią Państwa oczekiwania.

Zatem, poznajmy się bliżej!