Szukaj

O nas

Naszą misją jest tworzenie placówek oświatowych spełniających najwyższe standardy w zakresie higieny, bezpieczeństwa, opieki oraz edukacji. Chcemy tym samym zapewnić najlepsze warunki do rozwijania osobowości dzieci oraz zaspokajania ich potrzeb.

Marka BABY ACADEMY istnieje na rynku od początku 2013 r. Powstała z myślą o stworzeniu wysokiej jakości placówek edukacyjnych dla świadomych rodziców, od początku zaprojektowanych z myślą o najmłodszych, zarówno w kontekście wystroju pomieszczeń, jak również rodzinnej i ciepłej atmosfery oraz bogatej oferty edukacyjnej.

W chwili obecnej prowadzimy:

  1. Żłobek oraz dwa przedszkola w Grodzisku Mazowieckim
  2. Żłobek i przedszkole w Warszawie – Ursus
  3. Punkt Dziennej Opieki Warszawa Włochy

Wszystkie nasze placówki są wpisane do stosownych rejestrów, co znaczy, że spełniamy surowe normy określone przepisami prawa w zakresie higieny, bezpieczeństwa przeciwpożarowego oraz kwalifikacji personelu. W każdej placówce zapewniamy ergonomiczne meble, wykładziny, zabawki i pomoce dydaktyczne posiadające wymagane atesty oraz pochodzące od renomowanych producentów.

Naszym największym atutem jest kadra opiekuńczo-dydaktyczna, którą stanowią wykwalifikowane i doświadczone osoby: pedagodzy, psychologowie, opiekunki żłobkowe, charakteryzujące się empatią oraz szczerą serdecznością wobec dzieci.

W Baby Academy stawiamy nacisk na indywidualne podejście do dzieci, współpracę z rodzicami oraz otwartość na Państwa sugestie. Gwarantujemy Państwu rzetelną informację o przebiegu pobytu Państwa dziecka w naszej placówce, jak również fachową pomoc w przypadku zaobserwowania lub zdiagnozowania u dziecka niepokojących zachowań bądź objawów.

Posiłki dla naszych dzieci gotujemy we własnej kuchni znajdującej się w przedszkolu. Wszystkie dania zawierają zbilansowane wartości odżywcze i energetyczne. Dbamy o to, aby były różnorodne, zawsze świeże i estetycznie podane. Dbamy również o atmosferę i kulturę zachowania przy stole, szanując przy tym potrzebę samodzielności dzieci. Z uwagi na własną kuchnię posiłki w naszej placówce są nielimitowane, mamy także możliwość przygotowania posiłków zgodnie z różnorodnymi potrzebami dietetycznymi.

Każdego dnia możecie Państwo śledzić nasze działania na aplikacji LiveKid, profilu na Facebooku, a wkrótce również na Instagramie.

Wierzymy, że stworzone przez nas warunki i przytulna rodzinna atmosfera spełnią Państwa oczekiwania.

Poznajmy się bliżej!