Szukaj

Kadra

Małgorzata Gumkowska
Małgorzata Gumkowska
Nauczyciel w żłobku
Magdalena Kędzierska
Magdalena Kędzierska
Nauczyciel wychowania przedszkolnego
Agata Rulka
Agata Rulka
NAUCZYCIEL w żłobku
Beata Walerowicz
Beata Walerowicz
Nauczyciel Wychowania Przedszkolnego
Dagmara Arkabuz
Dagmara Arkabuz
Opiekunka
Żaneta Makowiecka
Żaneta Makowiecka
Psycholog/Terapeuta SI
Romana Kharhenko
Romana Kharhenko
Pomoc

Naszym podstawowym atutem poza wystrojem wnętrz, jakością wyposażenia oraz doskonałą lokalizacją i dojazdem jest kadra pedagogiczna, którą tworzy zespół wykwalifikowanych i doświadczonych osób.

Zatrudniamy wyłącznie osoby posiadające tytuł Opiekunki w żłobku, lub Nauczyciela wychowania przedszkolnego bądź wczesnoszkolnego oraz kilkuletnie doświadczenie w pracy z dziećmi do lat 5.

Nasza kadra pedagogiczna ma ukończony kurs udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej.

Nasi pracownicy są ekspertami z pasją. To właśnie oni na co dzień pracują z naszymi podopiecznymi, zapewniając im doskonałą opiekę, zajęcia dydaktyczne na najwyższym poziomie oraz bezwzględne bezpieczeństwo i miłą, rodzinną atmosferę.

Z tego względu proces selekcji kandydatów jest kilkuetapowy i przeprowadzany bardzo starannie.

Kadra pedagogiczna BABY ACADEMY charakteryzuje się przede wszystkim szczerą serdecznością wobec dzieci, kreatywnością i odpowiedzialnością, a także głębokim zaangażowaniem w wykonywaną pracę i stałym podnoszeniem kwalifikacji w formie studiów podyplomowych, bądź specjalistycznych szkoleń i kursów.

Wysokie morale oraz kompetencje naszej kadry pedagogicznej gwarantują najwyższy poziom usług opiekuńczo-wychowawczo-dydaktycznych.